הרצאות

הרצאות

מה זאת יצירתיות? ובשביל מה צריך אותה בחיים? ואיך שמחה קשורה לכל זה?
בהרצאות יצירתיות שמשתפות את הקהל, בליווי סרטים מקוריים, תרגילים מעשיים, והומור, תוכלו לגלות וללמוד איך לפתוח עולמות חדשים.
אם אתם רוצים לדעת איך להיות שמחים בתוך השגרה של החיים- ההרצאה על השמחה איך להיות יותר שמח היא בשבילכם!
אם אתם רוצים להבין מה חשיבות היצירתיות וכיצד ניתן לפתח אותה, עם כלים מעשיים שיתנו מנוף לחלומות ולכוחות שלכם לצאת לפועל- הגיע הזמן להריץ הרים 
אם אתם נתקלים בקשיים ואתגרים בהורות ורוצים פתרונות חדשים – זה הזמן להפתח לפתרונות חדשים, וגם ללמוד להמציא פתרונות כאלו בעצמנו, בהרצאה על יצירתורות, יצירת הורות יצירתית. 

אם כבר שמעתם את ההרצאה 'איך להריץ הרים' ובא לכם לעלות שלב, בואו לשמוע מה הן התכונות שנמצאו במחקרים ככאלו שיעזרו לכם לחיות חיי יצירתיות מלאים, ואיך אפשר לפתח אותן עוד היום! 

אם אתם בעלי עסק ורוצים לשווק קצת אחרת ולהצליח להביא לקוחות וגם להינות מזה אפשר גם אחרת היא ההרצאה בשבילכם 

בכיתה יא'? יב'? רוצים למצוא את הדרך שהכי נכונה לכם בחיים, לקבל אומץ להתחיל במסלול שלכם ולקבל כלים מאיפה להתחיל? כשאהיה גדול אהיה ענק יכולה להגיע אליכם.
רוצים לדעת אם ההצגה מתאימה גם לגילאים אחרים? האם קיימות הרצאות בנושאים אחרים? ובכלל, כל שאלה שעולה, אשמח תמיד להיות בקשר
עידית להמן

ההרצאה פונה לנוער [כיתות יא'-יב'/שירות לאומי] שיוצא לקראת החיים האמיתיים ורוצה להפיק מהם יותר.

מאיפה אפשר לקבל את האומץ להצליח? מה זאת בכלל הצלחה? איך אפשר לעשות בחיים מה שאני רוצה ואיך בכלל לדעת מה אני רוצה? והכי חשוב- איך להיות מסוגל לחלום ולהפוך חלומות למציאות?
ההרצאה משלבת תרגילים מעשיים וחוויתיים, סרטונים קצרים, חידות, המון צחוק ושיתוף פעיל של הקהל. ההרצאה לוקחת אותנו למסע שייתן תשובות וגם יעורר שאלות ובעיקר יפתח את הרצון לחלום ולעבוד קשה בשביל החלום עם הכלים הנכונים.

ההרצאה התגבשה לאחר שנים שבהן עבדתי עם נוער במסגרות לא פורמאליות- הדרכה בתנועת נוער, שנה של קומונה, עבודה במדצ"ים והכשרת נוער להדרכה במסגרות שונות, והובלת תנועת נוער של הגרעין התורני במשך כמה שנים.
וכן ההרצאה התגבשה גם לאחר שנים רבות של חיפוש עצמי אחר המקום המדוייק בחיים האישיים שלי, שהגיע ביחד עם המון תובנות וכוחות.