לקרוא דרור

לכולנו יש חלומות שאנחנו רוצים להגשים. אצלי החלום הזה התחיל להרקם אי אז, בתיכון, בהיותי בת שש עשרה תוך כדי נסיעה באוטובוס ושקיעה במחשבות בזמן שבהיתי בחלון. שם החל להרקם סיפור שהתחבר והתבהר אט אט, פסקה לפסקה, פיסה לפיסה, עד שנתווה לכדי טרילוגיה שלמה של חיים.

בהרצאה 'לקרוא דרור' אספר על התהליך שעברתי עם הספר שלי 'הדרור' משלב החלום ועד לשלב המעשי של ההוצאה לאור, מסע שארך עשרים ושלוש שנים ארוכות ובמהלכו צמחתי וגדלתי, התעמקתי והכרתי בתוכי צדדים רבים.

ההרצאה תכלול סיפורים על רגעים משמעותיים ונקודות ציון בדרך- מרגשות, כואבות ומכוננות. וגם הסתכלות אחרת על המציאות תוך ההבנה שהמסע הזה לא יכל להיות קצר יותר ושהוא היה הכי נכון ומדוייק לי, גם ברגעים הקשים שלו וגם באתגרים הרבים שהציב לי.

ההרצאה תתן למאזינים כוח וכלים לדבוק בחלומות שלהם ולהגשים אותם, כנגד כל הסיכויים, גם כשהאופק לא נראה קרוב או לא נצפה כלל. איך ליצור משמעות בתוך המסע, לנהל סדר עדיפויות בתוך החלומות, לשלב אות החלומות במינון נכון בתוך מארג החיים, לא ליפול מהערות מסביב, ואף איך לבחור מה הכי נכון להגשים ומתי ואיך להמשיך ולחלום גם אחרי שהחלום שאליו ערגנו כל כך כבר התגשם.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן