מודל החכה

הרבה פעמים בשגרה, ממש בכל החזיתות, אנחנו עמוק בתוך העשיה וההתקדמות אבל משהו עוצר אותנו ואנחנו מרגישים חסרי אונים, כאילו נתקענו בקיר ולא יודעים לאן להמשיך משם. אפשר לקרוא לזה קושי, אתגר, משבר או בעיה.

אנחנו רוצים למצוא פיתרון אפשרי, אבל כל מה שאנחנו מנסים לא מצליח ואנחנו מתחילים להרגיש איך הייאוש מתגנב פנימה, ומשתלט עלינו.

בדיוק כאן מגיע מודל החכה- מודל יצירתי וחדשני לפתרון בעיות

בסדנא הזאת אמנם תפגשו עם המודל ותכירו שיטות מיוחדות לפתרון בעיות, אך זה ממש לא יסתכם בכך. הסדנא היא הרבה מעבר להיכרות ולהתנסות עם המודל כיוון שהיא כוללת גם התנסות בחשיבה משותפת, פיתוח של עבודת צוות, רענון מחשבתי, יכולת הרחבת התבוננות על החיים מזוית אחרת ומעל הכול היא מוגשת דרך חוויה, והנאה לכל המשתתפים ומאוד מגבשת

הסדנא מתאימה לצוותי עבודה, למורים, למנהלים ולימי כיף.

כמו כן הסדנא מותאמת לאתגרים שאיתם מתמודדת הקבוצה הרלוונטית ומנגישה כלים שניתן להמשיך לפתח ולהשתמש בהם גם לאחריה בכדי לאפשר לדרך אל ההצלחה להיות רחבה וקצרה יותר.

ובינתיים- טיפ קטן לפתרון בעיות יצירתי לחיים ממני אליכם:

מנסים למצוא פיתרון לבעיה ולא מצליחים? מרגישים בלחץ? הלחץ אוטם את היצירתיות ומשיג את ההיפך ממה שאנחנו רוצים. לכן עזבו את הבעיה, לכו לעשות משהו שאתם אוהבים- הליכה מהירה, קפה עם חבר/ה, צפיה בסרטון מצחיק וקצר, שתיית קפה טוב. נסו להתנתק מהבעיה כמה שיותר. אל תדאגו! המוח ימשיך לחשוב על הבעיה גם ברגעים האלו ולעבד אותה. כשתחזרו אליה אחר כך רגועים יותר- הכול ייראה אחרת. בהצלחה!

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן