הרצאות וסדנאות

אחת התכונות המשמעותיות ביותר בדרך להצלחה במאה ה-21 היא היצירתיות. האם כולנו נולדים יצירתיים? האם ילדים יותר יצירתיים ממבוגרים? האם זו גזירת גורל או שניתן לפתח את היצירתיות, ואם כן כיצד? ואיך היצירתיות יכולה לתרום לנו כל כך הרבה בחיים?

על כל זה ועוד הרבה מעבר אפשר ללמוד בסדנא תכינו את הכנפיים שפותחת בחידות מרתקות וממשיכה בתוצאות מחקרים, התנסות בתרגילים מעשיים, דוגמאות מהחיים למקומות בהם היצירתיות משרתת אותנו ואחרים בהם ניתן להוסיף אותה ועוד. הכול משולב בחוויה, הומור, וטיפים מעשיים לחיים שיאפשרו לכולנו ביחד ולכל אחד לחוד לנסוק ביחד לגבהים חדשים ולגלות שהשמיים הם כבר מזמן לא הגבול

 

על פי מחקרים, אחד הדברים שהכי תורם לפיתוח יצירתיות הוא רמת האושר שלנו בחיים. ומסתבר, שהאושר משפיע לא רק על יצירתיות. הוא משפיע גם על הבריאות הפיזית שלנו, על רמת ההצלחה בחיים, על המצב החברתי, על המשפחתיות והזוגיות ועוד. והכי מעודד- גם את האושר ניתן לפתח ולתרגל ולהנכיח הרבה יותר בחיים. עד כמה אפשר להשפיע על האושר בחיינו ואיך אפשר לעשות זאת באופן מעשי? על כך ועוד בסדנא לגלות את האו[ש]ר!

 

לעיתים החיים מזמנים לנו אתגרים לא פשוטים, ואנחנו, שמכירים רק דרך אחת להתמודד איתם מנסים אותה שוב ושוב ללא הצלחה. וכבר אמר איינשטיין ש: "אי שפיות היא לעשות את אותו הדבר שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות"

מצד שני, אם אנחנו מכירים רק דרך אחת, מה כבר אפשר לעשות?

לשם כך פיתחתי את מודל החכה שהוא קל ונעים ללמידה, פותח את המחשבה וההסתכלות, ומאפשר המצאת פתרונות חדשים ומקוריים בדרך פשוטה וחוויתית.

הסדנא מתאימה לצוותי עבודה, לקבוצות נטוורקינג, לקבוצות של מנהלים ולמורים ומשלבת בתוכה התנסות חוויתית ומגבשת ביחד עם קידום מקצועי

 

אגב, כל מי שיש לו ילדים יודע שהאתגרים לא נעלמים ברגע שהופכים להיות הורה, להיפך. אם זה הבלגן התמידי שנוצר בבית כאשר יש ילדים קטנים, שעות השינה המאתגרות, חלוקת הזמן בין כולם, הדאגה האין סופית לארוחות, המריבות הבלתי פוסקות, התקפי זעם, חלוקת תפקידים בבית ועוד.

גם כאן ליצירתיות יש מקום נרחב ומשמעותי בהתמודדות והיא יכולה לא רק להפוך את ההורות לפשוטה ולנעימה יותר, אלא אפילו מהנה!

בהרצאה שלי יצירתורות– יצירת הורות יצירתית– נכיר ונתנסה בשיטות שונות לפתרון אתגרים בהורות ואף נלמד כיצד להמציא עוד שיטות שיהיו מתאימות ומדוייקות לנו- בעצמנו.

 

ואם כבר שמעתם איך להריץ הרים, ובא לכם לקפוץ למים קצת יותר עמוקים, מוזמנים לשמוע ולהכיר את התכונות שנמצאו במחקרים ככאלו שמשפיעות באופן ישיר ומאפשרות חיי יצירתיות מלאים, להתנסות בתרגילים ולקבל טיפים מעשיים איך לפתח אותן כבר ממחר.

ואם התחברתם מאוד אבל המרחק עושה את שלו ומכביד עליכם, או שכל אחד מגיע ממקום אחר וזה גדול עליכם, אפשר גם בזום!

בסדרה ייחודית לבעלי עסקים בת ארבע סדנאות- יוצרים מציאות -תצאו יצירתיים יותר החל מנקודת המבט על תפעול העסק ועד לשינוי אסטרטגית השיווק ושימוש בכלים מעולם היצירתיות בכדי להפוך את החלום שלכם למציאות.

 

ואחרון חביב- אם יש לכם חלום שאתם רוצים להגשים אבל אתם מרגישים תקועים, אם אתם מרגישים שאתם עוברים מסע ולא תמיד מצליחים למלא את הסוללות, אם אתם מחפשים איך להתניע ולעלות על המסלול, מוזמנים לעבור איתי מסע בהרצאה לקרוא דרור, דרך סיפור אמיתי של הגשמת חלום גדול כנגד כל הסיכויים והדרך אליו ולקבל בוסט אנרגיה ביחד עם כלים מעשיים להפוך את החלום שלכם למציאות

ההרצאה מתאימה לתיכונים ולכל אדם שרוצה למצוא את השביל שלו בחיים וללכת בדרך שהכי נכונה לו להגשמה עצמית ולא לוותר גם כשקשה וגם כשהוא מרגיש אבוד

 

ההרצאה פונה לנוער [כיתות יא'-יב'/שירות לאומי] שיוצא לקראת החיים האמיתיים ורוצה להפיק מהם יותר.

מאיפה אפשר לקבל את האומץ להצליח? מה זאת בכלל הצלחה? איך אפשר לעשות בחיים מה שאני רוצה ואיך בכלל לדעת מה אני רוצה? והכי חשוב- איך להיות מסוגל לחלום ולהפוך חלומות למציאות?
ההרצאה משלבת תרגילים מעשיים וחוויתיים, סרטונים קצרים, חידות, המון צחוק ושיתוף פעיל של הקהל. ההרצאה לוקחת אותנו למסע שייתן תשובות וגם יעורר שאלות ובעיקר יפתח את הרצון לחלום ולעבוד קשה בשביל החלום עם הכלים הנכונים.

ההרצאה התגבשה לאחר שנים שבהן עבדתי עם נוער במסגרות לא פורמאליות- הדרכה בתנועת נוער, שנה של קומונה, עבודה במדצ"ים והכשרת נוער להדרכה במסגרות שונות, והובלת תנועת נוער של הגרעין התורני במשך כמה שנים.
וכן ההרצאה התגבשה גם לאחר שנים רבות של חיפוש עצמי אחר המקום המדוייק בחיים האישיים שלי, שהגיע ביחד עם המון תובנות וכוחות.

המלצות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן